Mediplaner ailesi olarak diş sağlığı sektöründe çığır açan bir yeniliği sunmaktan gurur duyuyoruz. Artık, tüm diş tedavilerinizi Mediplaner'in güvencesi altına alabilir, Dentclusive Diş Sigortası'nın sunduğu kapsamlı imkanlardan faydalanabilirsiniz. Bu sigorta ile, hastanemizden aldığınız tüm diş tedavilerini güvence altına almanız mümkün olacak ve sigorta imkanlarından ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz.

Mediplaner olarak hedefimiz, sigortalı diş tedavisi sunarak, tedavi sonrası yaşanabilecek olası problemlerde ilk yıl içinde sizlere destek olmaktır. Biliyoruz ki diş tedavileri tamamlandıktan sonra takip eden 1 yıl, hastalar için birçok soru ve problemle karşılaşabilecekleri bir dönem olabilir. Mediplaner ekibi olarak bu dönemde hastalarımızı sorular ve problemlerle yalnız bırakmıyoruz. Tedavinizden kaynaklanan herhangi bir sorunda, ilgili işlemi sigorta kapsamında ücretsiz olarak gerçekleştireceğiz. Böylece, Dentclusive Diş Sigortası ile diş tedavilerinizde tam bir güvence sağlıyoruz.

Unutmayın, diş sigortamız yalnızca hastanemizden aldığınız diş tedavilerinden kaynaklı problemleri kapsamaktadır ve yeni bir tedavi veya işlem için kullanılamaz. Sigorta imkanımızla, diş tedavinizi Mediplaner'in güvencesi altına alıyor ve karşılaştığınız sorunları sigorta kapsamında ücretsiz olarak çözmeyi amaçlıyoruz. Mediplaner ile diş sağlığınızı güvence altına alın ve tedavi süreçlerinizi endişesiz yaşayın.